NEWS (english)
NEWS (slovensko)
Event
Venue
Boats
Competitors
Program
Useful information
Results
Gallery
Sponsors
Links
Organization

This event is organized by



- - - - - - - - - - - -

Click for Portorož, Slovenija Forecast


FINALS
19.06.10 ::: 19,00

skipper 1. match 2. match 3. match 4. match 5. match total place
E. Neugodnikov 1 1 1     3 1
F. Robertson 0 0 0     0 2
               
Ian Ainslie 1 0 1     2 3
M. Perris 0 1 0     1 4

SEMIFINALS
19.06.10 ::: 16,00

l 1. match 2. match 3. match 4. match 5. match total
F. Robertson 1 1 1     3
M. Perris 0 0 0     0
             
Ian Ainslie 0 1 0 0   1
E. Neugodnikov 1 0 1 1   3




Final Scoring Round Robin 2
19.06.10 ::: 12,15


  E.N. P.A. M. I.A. P.R. S.F. M.P. Points Penalty
Points
Final
Points
Sailed Win % Place
  RR1 RR2 RR1 RR2 RR1 RR2 RR1 RR2 RR1 RR2 RR1 RR2            
E. Neugodnikov     1 1 0 1 0 0 1 1 0 1 6   6 10 60% 2
P.A.Morvan 0 0     1 0 0 1 1 0 0 1 4   4 10 40% 5
Ian Ainslie 1 0 0 1     0 0 1 0 1 0 4   4 10 40% 4
P.Robertson 1 1 1 0 1 1     1 1 1 0 8   8 10 80% 1
S. Ferrarese 0 0 0 1 0 1 0 0     1 0 3   3 10 30% 6
Michele Perri 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1     5   5 10 50% 3

Total Match No. 24


Rezultati Audi quattro mini cup
19.06.10 ::: 15,00


Absolutno
1. Marko Radman (JK Izola)
2. Maks Vrščaj (WSC Črnomelj)
3. Toni Vrščaj (WSC Črnomelj)


Deklice
1. Valentina Baruca (JK Jadro)
2. Lin Pletikos (JK Burja)
3. Jana Germani (YC Čupa - ITALIJA)


Kadeti do 12 let
1. Liam Orel (JK Jadro)
2. Nicolo Kravanja (ŠD Piran)
3. Luca Babnik (ŠD Piran)


Nagrado dobita še najmlajša udeleženca,
Žiga Mrak in Adrijan Stegovec
ter prvi "ex" optimist
Domen Vasič Stepančič.

Scoring Round Robin 2
18.06.10 ::: 20,00


  E.N. P.A. M. I.A. P.R. S.F. M.P. Points Penalty
Points
Final
Points
Sailed Win % Place
  RR1 RR2 RR1 RR2 RR1 RR2 RR1 RR2 RR1 RR2 RR1 RR2            
E. Neugodnikov     1 1 0   0 0 1   0 1 4   4 8 50% 2
P.A.Morvan 0 0     1 0 0 1 1   0   3   3 8 38% 5
Ian Ainslie 1   0 1     0   1 0 1 0 4   4 8 50% 2
P.Robertson 1 1 1 0 1       1 1 1   7   7 8 88% 1
S. Ferrarese 0   0   0 1 0 0     1 0 2   2 8 25% 6
Michele Perri 1 0 1   0 1 0   0 1     4   4 8 50% 2

Total Match No. 24

Scoring Round Robin
18.06.10 ::: 16,30

EN PAM IA PR SF MP RF VDP Points Penalty
Points
Final
Points
Sailed Win % Place
E.Neugodnikov
  1 0 0 1 0 1 0 1 4   6 8 50% 5
P.A. Morvan
0   1 0 1 0 1 1 1 5   5 8 63% 4
Ian Ainslie
1 0   0 1 1 1 1 1 6   6 8 75% 2
P. Robertson
1 1 1   1 1 1 1 1 8   8 8 100% 1
S. Ferrarese
0 0 0 0   1 1 1 1 4   4 8 50% 6
Michele Perris
1 1 0 0     1 1 1 5   5 8 63% 3
R. Ferrarese
0 0 0 0 0 0   1 1 2   2 8 25% 7
Ratko Štibrić
1 0 0 0 0 0 0   0 1 0,5 0,5 8 6% 9
V. Dekleva
0 0 0 0 0 0 0 1   1   1 8 13% 8

Total Match No. 36


Scoring Round Robin
17.06.10 ::: 18,00


EN PAM IA PR SF MP RF VDP Points Penalty
Points
Final
Points
Sailed Win % Place
E.Neugodnikov
    0 0 1     0 1 2   2 5 40% 5
P.A. Morvan
          0 1 1 1 3   3 4 75% 3
Ian Ainslie
1         1 1 1 1 5   5 5 100% 1
P. Robertson
1         1 1   1 4   4 4 100% 1
S. Ferrarese
0           1 1 1 3   3 4 750% 3
Michele Perris
  1 0 0       1   2   2 4 50% 4
R. Ferrarese
  0 0 0 0       1 1   1 5 20% 7
Ratko Štibrić
1 0 0   0 0       1   1 5 20% 7
V. Dekleva
0 0 0   0   0     0   0 6 0% 9