Jadralno društvo J-24
cesta na
Markovec 49
6000 Koper

Phones
Jure: 040 242424 Boris: 040 514 442 cleanport@siol.net

Cleanport d.o.o.
Tomažičeva 4 A
6310 IZOLA
Slovenija

Phone:
+386 5 640 52 01
Fax:
+386 5 640 52 02
E-mail
cleanport@siol.net

AUDI J24 CUP 2008/2009


Rezultati Velikega in Malega Finala 2008/09

VELIKI FINALE 12.04.
MESTO EKIPA reg.
štev.

kvalif.

1.plov

2.plov

3.plov

4.plov

Sk.št.
točk
1 JK ŽA JUST SMILE 1260 1 1 1 3X 1 4
2 BALOH CTO 1256 1 2 3X 1 3 7
3 SKARDOBOLA 451 2 4X 2 2 2 8
4 VIKINGI
2102 3 3 4X 4 4 18
5 JK RAVBAR
1254 2 6 5 7X 7 20
6 POJALABANDA
1261 3 7X 7 5 5 20
7 CARPE VENTO 1255 4 5 6X 6 6 21

 
MALI FINALE 11.04.
MESTO EKIPA reg.
štev.

kvalif.

1.plov

2.plov

3.plov

4.plov

Sk.št.
točk
1 JEBIVETR TEAM
1254 3 1 1 1 2x 6
2 BANDA PETROLEJSKA
1260 1 3x 2 2 1 6
3 2KCT
451 1 2 5x 3 3 9
4 VOLKSBANK
1256 2 4x 3 4 4 13
5 JK RAVBAR DAME
1255 3 5x 4 5 5 17
6 MIRACOOL
  2 DNS DNS DNS DNS 26

Legenda:

9 uvrstitev
9 izpuščena regata
9x odbita uvrstitev


Skupna razvrstitev

1. SKUPINA
MESTO EKIPA

1. CUP

2.

CUP

3.

CUP

4.

CUP

5.

CUP

6.

CUP

Sk.št.
točk
1 JK ŽA JUST SMILE
2 1 3x 1 2   6
2 SKARDOBOLA
1 3 2 3x 1   7
3 POJALABANDA
4 6x 1 2 5   12
4 VOLKSBANK
3 4 4 6 6x   17
5 BANDA PETROLEJSKA
6 2 6x 4 3   15
6 JEBIVETR TEAM
5 5x 5 5 4   19


2. SKUPINA
MESTO EKIPA

1. CUP

2.

CUP

3.

CUP

4.

CUP

5.

CUP

m/f

finale

Sk.št.
točk
1 BALOH CTO
2 1 1 2 4x   6
4 JK RAVBAR
3 4 5 3 1   11
2 VIKINGI
1 2 6 4 5   12
6 CARPE VENTO
5 6 4 1 3   13
5 2KCT
6 5 2 6x 2   15
3 MIRACOOL
4 3 3 5 6x   15
7 JK RAVBAR DAME
7 7 7 7 7x   28

Legenda:

7 uvrstitev
7 izpuščena regata
7x odbita uvrstitev

 

Rezultati serije znotraj posameznih skupin


5. regata

1. SKUPINA - Izola, 14.02.
MESTO EKIPA

REG.

ŠTEV.

1.

PLOV

2.

PLOV

3.

PLOV

4.

PLOV

Sk.št.
točk
1 SKARDOBOLA 1254 1 1 1 dns 7x 3
2 JK ŽA JUST SMILE 1261 3x 2 2 2 7
3 BANDA PETROLEJSKA 1256 6x 3 3 1 7
4 JEBIVETR TEAM 1255 2 5x 5 4 11
5 POJALABANDA 2103 5x 4 4 3 11
6 VOLKSBANK 1260 4 6 dnf 7 dns 7 17

Regatni odbor:
Leskovar Boris
Rakar Matej
Baruca Simon

Hitrost vetra 2 - 14 vozlov.
protest protest protest protest  
/ / / /
/ / / /
/ / / /
/ / / /



5. regata

2. SKUPINA - Izola, 22.03.
MESTO EKIPA

REG.

ŠTEV.

1.

PLOV

2.

PLOV

3.

PLOV

4.

PLOV

Sk.št.
točk
1 JK RAVBAR
1256 1 3 2 5x 6
2 2KCT
1255 3 4x 3 1 7
3 CARPE VENTO
1254 5x 1 5 2 8
4 BALOH CTO
1260 4 6x 1 3 8
4 VIKINGI
1261 2 2 4 4x 8
5 MIRACOOL
2103 6 5 6 dns 8x 17
7 JK RAVBAR DAME
451 7 7 dns 8 dns 8x 20
Regatni odbor:
Leskovar Boris
Rakar Matej
Baruca Simon

Hitrost vetra 10 - 15 vozlov.
protest protest protest protest  
/ / / /
/ / / /
/ / / /
/ / / /

4. regata

2. SKUPINA - Izola, 14.03.
MESTO EKIPA

REG.

ŠTEV.

1.

PLOV

2.

PLOV

3.

PLOV

4.

PLOV

Sk.št.
točk
1 CARPE VENTO
1261 4 1 1 5x 6
2 BALOH CTO
1256 1 6x 2 3 6
3 JK RAVBAR
1260 3 4 6x 1 8
4 VIKINGI
451 2 2 4 7x 17
5 MIRACOOL
1254 dnf 8x 3 5 2 10
6 2KCT
1255 5x 5 3 4 12
7 JK RAVBAR DAME
2103 dnf 8x 7 7 6 20
Regatni odbor:
Leskovar Boris
Rakar Matej
Baruca Simon

Hitrost vetra 0 - 6 vozlov.
protest protest protest protest  
/ / / /
/ / / /
/ / / /
/ / / /

 

3. regata

1. SKUPINA - Izola, 14.02.
MESTO EKIPA

REG.

ŠTEV.

1.

PLOV

2.

PLOV

3.

PLOV

4.

PLOV

Sk.št.
točk
1 POJALABANDA 451 1 1 2 2x 4
2 SKARDOBOLA 2103 2 2 5x 1 5
3 JK ŽA JUST SMILE 1255 3x 3 1 3 7
4 VOLKSBANK 1254 5x  4 3 4 11
5 JEBIVETR TEAM 1256 6x 6 4 5 15
6 BANDA PETROLEJSKA 1260 4 5 6x 6 15

Regatni odbor:
Leskovar Boris
Rakar Matej
Baruca Simon

protest protest protest protest  
/ / / /
/ / / /
/ / / /
/ / / /


3. regata

2. SKUPINA - Izola, 23.11.
MESTO EKIPA

REG.

ŠTEV.

1.

PLOV

2.

PLOV

3.

PLOV

4.

PLOV

Sk.št.
točk
1 BALOH CTO
1255 1 2 2   5
2 2KCT
1261 3 1 4   8
3 MIRACOOL
2103 4 4 1   9
4 CARPE VENTO
451 2 3 5   10
5 JK RAVBAR
2101 6 5 3   14
6 VIKINGI
1254 5 6 6   17
7 JK RAVBAR DAME
1260 7 7 7   21

Regatni odbor:
Leskovar Boris
Rakar Matej
Baruca Simon

protest protest protest protest  
/ / / /
/ / / /
/ / / /
/ / / /



2. regata

1. SKUPINA - Izola, 22.11.
MESTO EKIPA

REG.

ŠTEV.

1.

PLOV

2.

PLOV

3.

PLOV

4.

PLOV

Sk.št.
točk
1 JK ŽA JUST SMILE
1260 1 1     2
2 BANDA PETROLEJSKA
2103 4 2     6
3 SKARDOBOLA
1261 2 6  

8
4 VOLKSBANK
1254 3 5     8
5 JEBIVETR TEAM
1256 6 3     9
6 POJALABANDA
1255 5 4     9

Regatni odbor:
Leskovar Boris
Rakar Matej
Baruca Simon

protest protest protest protest  
/ / / /
/ / / /
/ / / /
/ / / /


2. regata za 1. skupino je odpadla zaradi brezveterja in je premeščena.

2. SKUPINA - Izola, 08.11.
MESTO EKIPA

REG.

ŠTEV.

1.

PLOV

2.

PLOV

3.

PLOV

4.

PLOV

Sk.št.
točk
1 BALOH CTO
1255 1 2x 2 1 4
2 VIKINGI
1254 2 1 1 4x 4
3 MIRACOOL
1261 3 3 4x 2 8
4 JK RAVBAR
451 5 6x 3 3 11
5 2KCT
2103 4 4 5 6x 13
6 CARPE VENTO
1256 6x 5 6 5 16
7 JK RAVBAR DAME
1260 7 7 7x 7 21

Regatni odbor:
Leskovar Boris
Rakar Matej
Baruca Simon

protest protest protest protest  
/ / / /
/ / / /
/ / / /
/ / / /

1. regata

1. SKUPINA - Izola, 25.10.
MESTO EKIPA

REG.

ŠTEV.

1.

PLOV

2.

PLOV

3.

PLOV

4.

PLOV

Sk.št.
točk
1 SKARDOBOLA
1255 1 1 1

5X

3
2 JK ŽA JUST SMILE
1254 4x 2 3 1 6
3 VOLKSBANK
1261 2 3X 2 3 7
4 POJALABANDA
1260 3 4 5X 2 9
5 JEBIVETR TEAM
2103 6 5 6X 4 15
6 BANDA PETROLEJSKA
451 5 6 4 6X 15

Regatni odbor:
Leskovar Boris
Rakar Matej
Baruca Simon

protest protest protest protest  
/ / / /
/ / / /
/ / / /
/ / / /

 
2. SKUPINA - Izola, 26.10.
MESTO EKIPA

REG.

ŠTEV.

1.

PLOV

2.

PLOV

3.

PLOV

4.

PLOV

Sk.št.
točk
1 VIKINGI
1254 1 2 1   4
2 BALOH CTO
1255 4 1 2   7
3 JK RAVBAR
451 2 5 6   13
4 MIRACOOL
1261 6 4 3   13
5 CARPE VENTO
1256 3 6 4   13
6 2KCT
2103 5 3 5   13
7 JK RAVBAR DAME
1260 7 7 7   21

Regatni odbor:
Leskovar Boris
Rakar Matej
Baruca Simon

protest protest protest protest  
/ / / /
/ / / /
/ / / /
/ / / /

 




nazaj

NAŠE STRANI










SPONZORJI